Start
Konwiktorska 2 w miesięczniku Politechnika
"Budynek przy Konwiktorskiej 2 należy do tych, które od samego początku spełniają tą samą, zaplanowaną przez architekta funkcję – od osiemdziesięciu lat służy poligrafom. Autor budynku, architekt Czesław Przybylski, stworzył wiele gmachów użyteczności publicznej. Na jego desce kreślarskiej pojawiły się między innymi projekty Gmachu Technologii Chemicznej oraz Elektrotechniki na Politechnice, Dom bez kantów, budynek Dworca Głównego oraz Teatr Polski." PDF z artykułem.
Czytaj całość
 
Od redakcji!
Serdecznie witamy na stronie Zakładu Technologii Poligraficznych, jedynej jednostki Politechniki Warszawskiej kształcącej w zakresie poligrafii. Niniejszy projekt naszego autorstwa został zrealizowany przy współpracy Grupy Hoffmander. Stronę redagujemy sami, a więc zapraszamy wszystkich pracowników i studentów kierunku Papiernictwo i Poligrafia do aktywnej współpracy. Szczególnie mile widziane są wszelkie informacje na temat seminariów naukowych, wystaw, targów i  pokazów dotyczących maszyn, technologii i produktów poligraficznych. Uwagi do strony i ogłoszenia dotyczące pracy prosimy przesyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Redakcja, czerwiec 2009 r.

Czytaj całość
 
Michael Huber Polska wzbogaca bibliotekę poligraficzną
Książka Barwy druku. Offset arkuszowy, autorstwa Ewy Rajnsz – dyrektor warszawskiego oddziału Michael Huber Polska – to świetnie napisana i opracowana pod względem edytorskim i graficznym pozycja.
Przedmowa Janusza Cymanka i spis treści.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 63 z 63


na skróty
Kontakty do pracowników
Plany zajęć dziennych
Plany zajęć zaocznych
Druki podań
Koło Naukowe CMYK
Praktyki dyplomowe
Zamówienia publiczne WIP
Skład osobowy PW
Biuletyn PW
PIGRA
K2PGościmy