Start arrow Absolwenci arrow Absolwenci studiów zaocznych
Absolwenci studiów zaocznych

1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987
1988 1990 1991 1992 1993 1995 1997 2000
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024

ROCZNIK 1980

ARCICHOWSKI ANDRZEJ
BARTCZAK JANUSZ
BIEŃ LECH
GÓRAL JACEK
HARASIMIUK ANDRZEJ
JORKOWSKI JAN
JUCHNIEWICZ JACEK
JURZYNEK WOJCIECH
KACPRZAK WIESŁAWA
KOCAK MUSTAFA
ŁADKOWSKA ANNA
RASZPLEWICZ TADEUSZ
RZEŹNICKA ELŻBIETA
SKWAREK STANISŁAW
STRUTYŃSKI ANDRZEJ
TOŁOCZKO ANTONI
ZACZEK KAROL

powrót na górę strony

ROCZNIK 1981

KOCISZEWSKI EUGENIUSZ
RĘSZMIT HALINA
SZUMSKI MACIEJ
WRÓBLEWSKI ZENON

ROCZNIK 1982

SMOLIŃSKI ADAM
SZYMCZAK BOGDAN

powrót na górę strony

ROCZNIK 1983

HOLIAT MARIA
JAKUBOWSKI MARCIN
JASIAK MAŁGORZTA
KRÓLIKOWSKI STEFAN
WDOWIAK ALICJA
WIŚNIEWSKI JAN
ZACZEK JAROSŁAW
ZAWADA JOLANTA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1984

MASŁOWSKI JERZY
WÓJCIK WALDEMAR
ZALESKI KRZYSZTOF

powrót na górę strony

ROCZNIK 1985

HYRNIK GRAŻYNA
KOWALSKI ANDRZEJ
PUCZEK ANDRZEJ
SIEMIENIAK ZYGMUNT
WIADERNY JACEK
WIELOCHOWSKI ANDRZEJ
ZJEŻDŻAŁKA-OLCHOWIK BOGUMIŁA
ŻUK WANDA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1986

BABUCH EWA
JANIEC JANUSZ
KRAWCZYK LESZEK
KURZĄTKOWSKA GRAŻYNA
ŁOBEJKO URSZULA
MACIEJEWSKI JERZY
PISARSKA WANDA
RUSAK JERZY
SZWARGA MAREK

powrót na górę strony

ROCZNIK 1987

BOGAJCZYK MARZENA
DOBRZYCKA ELŻBIETA
FILIP IZABELLA
KĄKOL FRANCISZEK
NALEWAJKO KRZYSZTOF
ORYSIAK KRYSTYNA
PRZEORSKI WALDEMAR

powrót na górę strony

ROCZNIK 1988

BARTOS ANDRZEJ
KRAWCZYK ZBIGNIEW
KWIECIŃSKI ZDZISŁAW
LIS ZBIGNIEW
MODZELEWSKI DARIUSZ
NOWAKOWSKI TADEUSZ
OLESZCZUK MAŁGORZATA
STRZEMIŃSKI WOJCIECH
SURGOFT IWONA
TYSZKA ROMAN

powrót na górę strony

ROCZNIK 1990

BORKOWSKI KRZYSZTOF
KANAS ADAM
ZAWADZKA WANDA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1991

BOMBAŁA-SZEWCZYK BARBARA
BOROWSKI ADAM
DUDZIEC WANDA
GOŁĘBIEWSKI WOJCIECH
KAMIŃSKA MARIANNA
KOPIEC EUGENIUSZ
KOWALSKA WIESŁAWA
KRUPIŃSKI MARIAN
ŁASAK KRZYSZTOF
MRÓZ ANNA
RUDNICKA KATARZYNA
SKOWRON ANDRZEJ
SZINDLER MAREK
SZYMCZAK JOANNA
WIELGOS RYSZARD
WIĘCKOWSKI REMIGIUSZ
WITKIEWICZ GRZEGORZ

powrót na górę strony

ROCZNIK 1992

KRAMER MACIEJ
REJNER MAŁGORZATA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1993

BIESIALSKA KRYSTYNA
CHWEDCZUK ZBIGNIEW
JAROSZ BRONISŁAW
KONIECZNY PAWEŁ
KOZŁOWSKI DARIUSZ
MURAWSKA ANNA
ORLAŃSKI PIOTR
PIECHOTA MAREK
PYSZNY JADWIGA
STRYJEWSKI BOGDAN
SYBILSKI KRZYSZTOF
TEPIELUK EWA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1995

RUCIŃSKA MIROSŁAWA

powrót na górę strony

ROCZNIK 1997

WOŁOSZYN MAREK

powrót na górę strony

ROCZNIK 2000 inżynierskie

GIBAŁA ILONA
JAROSZEWICZ MARCIN
KAZULO-GAWRYŚ JULIA
KOWALCZYK MAGDALENA
KRAWCZYK MARZENA
MOKOSA MICHAŁ
NEUSSER DARIUSZ
NIEDZIÓŁKA ANNA
NIEWIADOMSKI PAWEŁ
PACHOLCZYK MAŁGORZATA
SALAMON KRYSTYNA
STANEK IRENA
STANKOWSKA JOANNA
SYLDATK HALINA
ŻUREK KATARZYNA

powrót na górę strony

ROCZNIK 2001 inżynierskie

BACIŃSKA ANNA
BŁASZCZAK DARIUSZ
BOHL MONIKA
CIECIERSKA BOŻENA
FLIS JAROMIR
JASIŃSKA EDYTA
KARLICKI WOJCIECH
KOŁODZIEJSKA MAŁGORZATA
KUCZKOWSKI TADEUSZ
ŁAWNICKA BOŻENA
SIWEK MICHAŁ
SUCHECKI ANDRZEJ
ZATORSKA KLAUDIA KATARZYNA
ZDROJEWSKI EDWARD

powrót na górę strony

ROCZNIK 2002 inzynierskie

ADAMSKI PAWEŁ
BEDNARCZYK JOANNA
BIGOSZEWSKA MONIKA
BOBROWSKI MAREK
CHATYS TOMASZ
CZECHOWICZ ROBERT
DĄBROWSKA ANNA
DEPTULSKI JACEK
GAŁECKI PIOTR
JACAK URSZULA
KALUGA DARIUSZ
KŁOSEK TOMASZ
KWIATKOWSKI JAROSŁAW
LUBA KRZYSZTOF
MARCINIAK GABRIELA
MARZEC RAFAŁ
MIRECKA ANNA
MUCHA DOROTA
NIEZGODA IWONA
ORLIŃSKI SEBASTIAN
TOMASZEWSKI SYLWESTER
WOLSKI WOJCIECH

powrót na górę strony

ROCZNIK 2003 inżynierskie

ADAMSKI PIOTR
BOGUSZEWSKI TOMASZ
CHĘSY MONIKA AGNIESZKA
CHŁOPKIEWICZ MAGDALENA
JANKOWSKA HANNA
MAŁYSKA ANNA
MILLER BARTOSZ
SOŃTA KRZYSZTOF
SYGA PIOTR

powrót na górę strony

ROCZNIK 2004 inżynierskie

ABRAMIUK PAWEŁ
BĘTKOWSKI TOMASZ
BORYCZKA ZBIGNIEW
JANKOWSKI GRZEGORZ
KRASNODĘBSKA DOROTA ANNA
KUŹMIŃSKA ELŻBIETA MARTA
MACIESZA MAŚLANKA IWONA
MOMOT GRZEGORZ
PAWLUK MARIUSZ
PIOTROWSKI KRZYSZTOF MAREK
SAŁAŃSKI DANIEL PAWEŁ
SOBIECH MONIKA
SZYMAŃSKA HANNA
TALAROWSKA KATARZYNA
WIĘCKOWSKI PAWEŁ JAN
WRÓBEL MONIKA
ZIELIŃSKA ELŻBIETA

powrót na górę strony

ROCZNIK 2005 inżynierskie

BĘTKOWSKI SERGIUSZ MIKOŁAJ
BOŃCZAK MICHAŁ
CICHECKI PIOTR
DMOWSKA RENATA
GARDZIELEWSKA GRAŻYNA
GĘBARZEWSKI MAREK WOJCIECH
GLIŃSKI KRZYSZTOF DARIUSZ
GŁUCHOWSKI KRZYSZTOF MARIUSZ
GNIADO DARIUSZ ADAM
GÓRSKI ANDRZEJ
JĘŚKO KATARZYNA MARIA
KOPEĆ SYLWIA
LASZKOWSKA MAŁGORZATA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
MADEJ ANDRZEJ
MARCIAK SEBASTIAN MACIEJ
OBAREK RAFAŁ ZDZISŁAW
OLEWIŃSKI PAWEŁ MIKOŁAJ
PAC PIOTR BOHDAN
PAWLIKOWSKA SYLWIA
PŁOSKI KRZYSZTOF
RUDNIK JANUSZ
RURARZ PRZEMYSŁAW
SKWERES RAFAŁ KRZYSZTOF
SUCHOCKI GRZEGORZ MARIUSZ
SZCZUROWSKI PAWEŁ
SZLAUER JACEK
SZERSZYŃSKA MAŁGORZATA ANNA
WIRASZKO MAŁGORZATA
ZIEJA ARKADIUSZ

powrót na górę strony

ROCZNIK 2006 inżynierskie

BAŃSKA TERESA
CIECIURA RAFAŁ
CZEPCZYŃSKI MARIUSZ WOJCIECH
CZOSKA MARCIN
DOŁOWA JANINA
GARWACKA MAŁGORZATA
GISKA BEATA DANUTA
IWANIEC MAREK RADOSŁAW
JANOWICZ MARIUSZ
JARZĘBOWSKI TOMASZ
KOKOSZA RADOSŁAW
KOWAL PIOTR
KOWALEWSKA BARBARA
KRUPA KRZYSZTOF
MAJEWSKI ARKADIUSZ
NOWAK TERESA
PLESIŃSKI RAFAŁ
PROCH MARIOLA
RODAK WOJCIECH
SKROBOT KRZYSZTOF TADEUSZ
STANIEC ANDRZEJ
STĘPIEŃ ANDRZEJ
TOPCZEWSKI ADAM
TYWONEK HANNA
WILGA JOANNA
WNOROWSKA MAŁGORZATA

powrót na górę strony

ROCZNIK 2007 inżynierskie

BIEŃKOWSKA SYLWIA
BUSSE PAWEŁ
FRYDRYCH RAFAŁ
JAKUBCZYK TOMASZ
JANKOWSKA KATARZYNA
KITA RAFAŁ
KLEJNOWSKI MAREK
KLIMKIEWICZ MAŁGORZATA
KOZIATKA DOMINIK
PODURGIEL TOMASZ
RUDZIK MARCIN
SANKOWSKI PRZEMYSŁAW
SZEWCZYK ARTUR
ŚWIĄTECKA DOROTA
SZEWCZYK PIOTR
TYLEC SŁAWOMIR
WŁADZIŃSKA ANNA
WOJDA ŁUKASZ

powrót na górę strony

ROCZNIK 2008 inżynierskie

BORKOWSKI BARTŁOMIEJ
CHLUDZIŃSKI RAFAŁ
CZAPSKI MICHAŁ
GRUCZEK PIOTR
JARZĘBSKI PAWEŁ
JERZAK ARKADIUSZ
JĘDRZEJCZYK KRZYSZTOF
KAROLEWSKA KATARZYNA
KIERETA RAFAŁ
KLIWER MAREK
KOWALSKA WIOLETTA
KWAŚNIK TOMASZ
LEONIUK EDYTA
MAKULSKI MICHAŁ
MAŁEK DAWID
MATULKA JAROSŁAW
MIERZEJEWSKI SŁAWOMIR
OLSZAK GRZEGORZ
PINDRAL LIDIA
ROGOZIŃSKI LESZEK
ROŻAŃSKI GRZEGORZ
SZCZOTKA ZBIGNIEW
SZNAJDER LESZEK
ŚNIEŻKO ADAM
ŚWIEBODZIŃSKI TOMASZ
URBANIAK BARTŁOMIEJ
WACHNIK TOMASZ
WOJTKOWSKI PIOTR

powrót na górę strony

ROCZNIK 2009 inżynierskie

FRYDRYCH ALBIN BERNARD
GAĆ PAWEŁ
GĄSKA EWELINA
HAMERA ALEKSANDRA
KOŻUCHOWSKI RAFAŁ
KOZIARKA ANNA
KWIATKOWSKI DARIUSZ
KWIATKOWSKI ROBERT
LESZCZYŃSKI TOMASZ
LEWANDOWSKA KATARZYNA
LEWANDOWSKI MARCIN
PLEWKA MICHAŁ
PRZYBYSZ BEATA
PRZYWÓSKI JAKUB
ROSA PIOTR
ROSTEK ANDRZEJ
RUTKOWSKI TOMASZ
SKOLIMOWSKI JACEK
SKWIERZ RAFAŁ
SZULICH MONIKA JOLANTA
WALCZAK TOMASZ
WĄSOWSKI SŁAWOMIR

powrót na górę strony

ROCZNIK 2010 inżynierskie

JODŁOWSKI ALEKSANDER
LEWANDOWSKI ŁUKASZ
MATYSIAK-MROWIŃSKA ANETA
MROZOWSKA JOANNA
PASTUSZAK MATEUSZ
PŁATEK DOROTA
POTECKI PRZEMYSŁAW
ROGALSKA AGNIESZKA
ROKICKI SŁAWOMIR
SEPETOWSKI MARCIN
ŚLADOWSKA KAROLINA
USZYŃSKA MAGDALENA
WOJTAS PAWEŁ
WOLF DANIEL

powrót na górę strony

ROCZNIK 2011 inżynierskie

ABRAMCZYK SYLWIA
ADAMOWSKI TOMASZ ADAM
ADAMSKI MAREK
BABKOWSKI JACEK ARKADIUSZ
CEJMER BEATA
DAROSZEWSKI RYSZARD
GÓRSKA DOROTA MAGDALENA
KASPERKOWIAK PAWEŁ
KELLER-PERZ JOANNA
KŁOS MATEUSZ
KOZIEŁ KAMIL
LIPIAK WOJCIECH
MAZUREK KAMIL BARTŁOMIEJ
RUDNICKA AGNIESZKA
SARZYŃSKI KRZYSZTOF
SKRZYDELSKA ROMUALDA
SUPLICKA DOROTA
TOKARSKI JAKUB
TORBIŃSKA KATARZYNA
TRYNISZEWSKI RAFAŁ
UGODZIŃSKA JANINA
WACŁAWEK MARCIN
ZIELSKI MICHAŁ

powrót na górę strony

ROCZNIK 2012 inżynierskie

ANTOSIK KAMIL
BANAŚ JUSTYNA
CHUSTECKI PAWEŁ
CIEŚLAK RAFAŁ
DOMAŃSKA SYLWIA
GOŁASZEWSKA KARINA
HAWRYLUK JAKUB
JAKOBY-BINKOWSKA SYLWIA
JANKOWSKI DOMINIK
JURASZCZYK KAROL
KIELA PIOTR
KORONKA KATARZYNA
LIGNOWSKI ADAM
NOWAK SEBASTIAN
PACZOSKI BARTŁOMIEJ
PALIŃSKI JAKUB
POPIS PAWEŁ
PRZYBOREK SZYMON
ROGOWSKI KAMIL
SMOCZYŃSKA BOGUMIŁA
STOPKA MONIKA
SZARKOWSKI ROBERT
ŚWIĘTEK TOMASZ
TWARDOWSKA ALICJA
WITAK RAFAŁ
WOJTKOWSKI ROBERT

powrót na górę strony

ROCZNIK 2013 magisterskie 

REMBELSKI PRZEMYSŁAW

ROCZNIK 2013 inżynierskie 

CAŁCZYŃSKA AGNIESZKA
DARŻYNKIEWICZ MARTA
GRZEGOLEC MATEUSZ
LENARTOWICZ JOANNA
NAPORA MARCIN
PIASECKI HUBERT
POZAROSZCZYK JUSTYNA
PRZYBYSZ TOMASZ
PUCHALSKI MARIUSZ
RYGULSKA JOANNA
SIEDLECKI RAFAŁ
SKRZOS IWONA
STENCEL TOMASZ
ZWOLIŃSKI MAREK
ŻUWALSKI WALDEMAR

powrót na górę strony

ROCZNIK 2014 magisterskie

---

ROCZNIK 2014 inżynierskie

BĄK ALEKSANDRA
BIERNACKI RADOSŁAW
BIGDA KACPER
CIEĆWIERZ JAROSŁAW
FLORIANOWICZ BARBARA
GADOMSKI MARCIN
GRABOWSKI ROBERT
IWANOWSKI MARCIN
JURKOWSKI PAWEŁ
KOSONÓG MARCIN
KSIĘŻAK ARKADIUSZ
LEBUDA SEBASTIAN
PAŚNIK KRZYSZTOF
PAWLAK ANNA
PAWLAK IZABELA
STACHURSKI ARTUR
STASIEWICZ URSZULA
WOLSKI ADAM

powrót na górę strony

ROCZNIK 2015 magisterskie

---

ROCZNIK 2015 inżynierskie

AŁASZEWSKI SYLWESTER
BEDNARCZYK KAMIL
DYBA JAROSŁAW
GRANIS KAMIL
KIEŁCZEWSKA KATARZYNA
KOPA SYLWESTER
MAJTCZAK TOMASZ
PIELUŻEK MARZENA
RZEPCZAK EWA
RZĘPOŁUCH RADOSŁAW
SKOCZYŃSKA KAROLINA
SOSNOWSKA ANETA
STASIUK RAFAŁ
WIRTEK MAGDALENA
ZIÓŁEK PIOTR

ROCZNIK 2016 magisterskie

---

ROCZNIK 2016 inżynierskie

GRANIS JOANNA
IWAN MATEUSZ
KRAJEWSKI ADAM
LEWICKI KRZYSZTOF
MAJDA KRZYSZTOF
OPOZDA ŁUKASZ
PAZIEWSKI ANDRZEJ
PIÓRKOWSKI ŁUKASZ

ROCZNIK 2017 magisterskie  - data ostatniej aktualizacji: 27.06.2017 r.

...

ROCZNIK 2017 inżynierskie - data ostatniej aktualizacji: 27.06.2017 r.

ROMBEL MACIEJ
SZKUTA ROBERT
WIECZOREK PIOTR