Start
Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny - 2. edycja
Rusza druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich realizowanego w Politechnice Warszawskiej. Pierwsze dwa etapy konkursu odbędą się za pośrednictwem strony internetowej: https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl. Rozpoczną się one dnia 15 listopada 2017 r. o godz. 12.00, a zakończą dnia 15 grudnia 2017 r. o godz. 24.00. W terminie do 15 stycznia 2018 r. ogłoszona zostanie lista osób zakwalifikowanych do finału konkursu. Trzeci etap konkursu odbędzie się dnia 15 marca 2018 r. o godz. 12.00 w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie.
Zobacz zdjęcia i przeczytaj relację z finału 1. edycji konkursu
 
Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny dla uczniów szkół średnich realizowany jest przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej i Zakład Technologii Poligraficznych.

Pierwsza edycja konkursu zakończyła się dużym sukcesem. Przystąpiło do niego ponad 800 uczniów z 44 szkół z całej Polski.

Liczymy, że również w tym roku konkurs będzie cieszył się tak dużym powodzeniem wśród młodzieży. Wierzymy, że tego typu inicjatywa na rzecz kształcenia uczniów szkół średnich i przyszłych studentów kierunku Papiernictwo i Poligrafia będzie dalej przyczyniać się do zwiększenia zainteresowania uczniów problemami poligraficznymi oraz do integracji poligraficznego środowiska nauczycielskiego i akademickiego.

Pierwsze 2 etapy konkursu odbędą się za pośrednictwem strony internetowej:

https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl

Po pomyślnym rozwiązaniu pierwszego etapu internetowego można przystąpić do rozwiązania drugiego etapu.

Trzeci etap konkursu odbędzie się w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie.

Laureaci i wyróżnieni finaliści uzyskają uprawnienia do przyjęcia na studia inżynierskie o specjalności Technologia Poligrafii na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, poza normalną procedurą konkursową. Uprawnienia te obowiązują w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i będą realizowane od roku akademickiego 2018/2019.

Harmonogram konkursu:
- 15 listopada 2017 r. o godz. 12:00 – rozpoczęcie pierwszego oraz drugiego etapu konkursu za pośrednictwem strony internetowej,
- 15 grudnia 2017 r. o godz. 24:00 – zakończenie dwóch internetowych etapów konkursowych,
- nie później niż w terminie do 15 stycznia 2018 r. – zaproszenie osób zakwalifikowanych do finału za pośrednictwem poczty elektronicznej,
- 15 marca 2018 r. o godz. 12.00 etap finałowy w ZTP.

Regulamin konkursu jest dostępny na oficjalnej stronie konkursu:  https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 831 09 53; 22 234 33 66 lub e-mailowy:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  z sekretariatem Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii.
Dane kontaktowe dostępne są również na stronach internetowych zakładu http://ip.hoff.pl/ oraz https://www.wip.pw.edu.pl/poligrafia.

Zobacz zdjęcia i przeczytaj relację z finału 1. edycji konkursu

 


na skróty
Kontakty do pracowników
Plany zajęć dziennych
Plany zajęć zaocznych
Druki podań
Koło Naukowe CMYK
Praktyki dyplomowe
Zamówienia publiczne WIP
Skład osobowy PW
Biuletyn PW
PIGRA
K2PGościmy